10 UMIEJĘTNOŚCI DZIĘKI KTÓRYM
WPŁYWAĆ NA JAKOŚĆ NASZEGO ŻYCIA
ŚWIADOME ODDYCHANIE
BYCIE TU I TERAZ
ODCZUWANIE WDZIĘCZNOŚCI
WYBACZANIE SOBIE I INNYM
WYOBRAŻANIE SOBIE POŻĄDANEGO REZULTATU
KIEROWANIE SIĘ EMOCJONALNYM GPS’EM

NIEPRZYWIĄZYWANIE SIĘ DO WYNIKU
CELOWE WŁĄCZANIE KAŻDEGO DNIA CZYNNOŚCI WITALNYCH, ROBIENIE TEGO, CO SPRAWIA RADOŚĆ
ZAMIENIANIE NIEZDROWYCH MYŚLI NA ZDROWE MYŚLI
KONSTRUKTYWNE WYKORZYSTYWANIE PRZESZŁOŚCI
previous arrow
next arrow
Slider


Nie bądź nieśmiały, podziel się opinią z innymi.

To jest miejsce na Twoją opinię … każda będzie dla mnie cenna i będzie wskazówką do dalszego rozwoju.6 odpowiedzi na “Opinie na temat mojej działalności.”

 1. Anna G-J pisze:

  Z Beatą zetknęłam się podczas warsztatów zorganizowanych przez jedną z dużych firm. Zainteresował mnie problem relacji z klientami/pracownikami i postanowiłam zwrócić się o pomoc w tej kwestii. Razem z mężem prowadzę małą firmę, Beata przygotowała dla nas specjalne warsztaty odpowiadające naszym potrzebom. Nie było \”lania wody\”, tylko konkretne propozycje rozwiązań uwzględniające polskie realia i specyfikę naszego zawodu. Polecam wszystkim, którzy od niedawna prowadzą własny biznes – jeśli czujesz się zagubiony/a, nie wiesz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, skorzystaj z wiedzy Beaty 🙂

 2. Artur Śmiarowski pisze:

  Współpracuję i znam się z Beatą od 15 lat. W każdej firmie, w której zarządzałem ludźmi, rozwijała kompetencje wszystkich moich podwładnych. Zawsze prosili o kolejne warsztaty, szkolenia, indywidualne sesje właśnie z Beatą.
  Ja sam korzystałem wielokrotnie z jej coachingu i mentoringu. A po ludzku, zawsze mogłem i mogę liczyć na rozmowę, wysłuchanie, radę, wsparcie w trudnych chwilach i decyzjach. Niezależnie od sytuacji, czy roli w jakiej dzwonię, czy się spotykamy. Zawsze jej pomoc daje wymierny efekt. Zawsze mam poczucie zmiany na lepsze – w stanie emocji, decyzjach, przekonaniach. Ja w życiu poszukuję zawsze prawdziwego człowieka. Jeśli i Ty szukasz prawdziwego człowieka – rekomenduję Beatę Pachońską.

 3. Podhalańskie Amazonki Nowy Targ ww.amazonki.podhale.pl pisze:

  Beata nauczyła nas : nie rozpamiętywać przeszłości , tego co się już zdarzyło ; nie bać się tego, co przyniesie przyszłość , bo nie wiemy, co to będzie; być tu i teraz i cieszyć się każdym dniem , smakować go dbać o siebie i robić coś dla siebie, co daje nam radość i power do życia; otworzyć się na otaczający nas najbliższy świat , zadbać o dobre relacje z bliskimi przez rozmowę i zrozumienie; umieć sobie odpuścić błędy a czasami robić nic, po prostu być, tak żyje się lepiej. Dziękujemy Beatko za 3 lata wspólnych spotkań i że rozumiesz nas bez słów i jesteś blisko nas.

 4. Katarzyna Augustyn pisze:

  Beatę poznałam kilkanaście lat temu.
  To Beata na spotkaniu projektowym, wprowadziła mnie i wtajemniczyła w zakamarki i meandry ludzkiej psychiki. Zapoznała mnie z towarzyszącą mi do dzisiaj metodologią Insights. Insights towarzyszy mi zarówno w pracy jak również w życiu osobistym, codziennym. Przez lata współpracuję zawodowo z Beatą jako z Coachem, Trenerem i Mentorem. Pomaga i doradza w trakcie mojej kariery zawodowej i kontaktach z Ludźmi.
  Dodatkowo nigdy mnie nie zawiodła i niesie pomoc Psychologa w sytuacjach trudnych rodzinnie-śmierć członka Rodziny.
  Beata, pracuje głównie z Dorosłymi, lecz potrafi również doskonale porozumiewać się z Młodzieżą. Dowodem był fantastyczny i pełen inspiracji wykład połączony z warsztatem dla Gimnazjalistów na temat wyobraźni.
  Ciepła, delikatna osobowość Beaty połączona jest z ogromna wiedzą i perfekcjonizmem.
  Jest dla mnie inspiracją do działania, motywatorem do myślenia i natchnieniem w sytuacjach wymagających podejmowania trudnych decyzji.

 5. Krystyna Kronenberger Prezes Nowosądeckiego Stowarzyszenia Amazonek im. Heleny Włodarczyk pisze:

  Pani Beata Pachońska – właściwy człowiek na właściwym miejscu.
  Jestem zachwycona wykładami Pani Beaty. Jest częstym gościem w Nowosądeckim Stowarzyszeniu Amazonek im. Heleny Włodarczyk. Wszystkie panie czekają z niecierpliwością na jej kolejny przyjazd. Posiada niesamowity dar zjednywania ludzi. Cierpliwa. Obdarzona niezwykłą przenikliwością. Potrafi w subtelny sposób nakierować pacjenta na pozytywne myślenie, pokazać mu jego wartość i w konstruktywny sposób rozwiązać nawet najbardziej zawiły problem. Ciepła i całkowicie oddana pracy.

 6. Pacjentka Ewa pisze:

  Beatę poznałam kilka lat temu jako uczestnik warsztatów z terapii Simontona, w których brałam udział jako pacjent . Jako osoba prowadząca Beata wykazała się nie tylko bardzo dobrym przygotowaniem do zajęć lecz także dużym zaangażowaniem. . Swoją wiedzę przekazywała w sposób w pełni zrozumiały, a jej postawą umiarkowanej pewności siebie skutkowało z jednej strony zdyscyplinowani em grupy a z drugiej strony zaufaniem. I właśnie ta ostatnia cecha połączona z autentyczności w kontakcie z innymi zachęciła mnie do udziału w sesjach indywidualnych. Beata jako terapeuta (ale i kobieta) jest osobą cierpliwa i uporządkowana, emanująca dużym pokojem wewnętrznym wrażliwością oraz wielką zdolnością słuchania. Ale jest też osobą wymagająca tzn. nie podaje gotowych rozwiązań, a jedynie wskazuje drogę jak mogę do nich dotrzeć sama. W jej obecności mogę doświadczyć własnej wyjątkowości, wielokrotnie zostałam dzięki jej pracy zachęcona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.